Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 67

Bazén v RADKA o.s.

20. 11. 2012 20:46 Napsal:

DSCN4971V listopadu 2012 jsme otevřeli nový plavecký provoz pro kojenecké plavání. Bazén o velikosti 3 x 3,8 metru, hloubky 1,3 metru je doplněn příjemným zázemím herny, kavárničky s výhledem na bazén, nezbytným zázemím ale také moderní technologií. Více o technologii se můžete dočíst v tomto článku.

Pro desinfekci 30stupňové bazénové vody bude využíván tekutý chlor – chlornan sodný v kombinaci s UV zářením. Veškerá technologická zařízení – tlakový filtr (s pískovou náplní zajišťující koagulační filtraci), recirkulační čerpadla a průtokový ohřívač vody jsou navržena dle nejnovějších poznatků. Středotlaká UV lampa ničí bakterie, viry, plísně a tím eliminuje riziko jejich přenášení, a také iniciuje fotochemické a fotooxidační reakce, které ničí chloraminy zodpovědné za nepříjemné pachy v bazénové vodě a ovzduší. Automatické měřící a regulační zařízení, které dávkuje potřebné chemikálie pro zajištění nezávadné vody vychází také z dlouhodobých zkušeností v oblasti kojeneckých bazénů.

V současné době nám pomáhají s dokončením také studenti Gymnázia Kadaň a to barevnou výzdobou stěn. Jak jim jde práce od ruky se můžete podívat ve fotogalerii.

Fotogalerie plaveckého centra ještě před otevřením

 

 

 

ŠKOLNÍ KLUB


 

JESLE KLÁŠTEREC


 
 

PRO MLÁDEŽ

GIVT

 

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů


 

Rada dobrovolnických center

 

TÁBORY A POBYTY


 
 
 

ZŠ, MŠ a JESLE

 
 

Návštěvnost 2017

říjen - 1256
listopad - 1358
prosinec - 856