Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 67

Bazén v RADKA o.s.

20. 11. 2012 20:46 Napsal:

DSCN4971V listopadu 2012 jsme otevřeli nový plavecký provoz pro kojenecké plavání. Bazén o velikosti 3 x 3,8 metru, hloubky 1,3 metru je doplněn příjemným zázemím herny, kavárničky s výhledem na bazén, nezbytným zázemím ale také moderní technologií. Více o technologii se můžete dočíst v tomto článku.

Pro desinfekci 30stupňové bazénové vody bude využíván tekutý chlor – chlornan sodný v kombinaci s UV zářením. Veškerá technologická zařízení – tlakový filtr (s pískovou náplní zajišťující koagulační filtraci), recirkulační čerpadla a průtokový ohřívač vody jsou navržena dle nejnovějších poznatků. Středotlaká UV lampa ničí bakterie, viry, plísně a tím eliminuje riziko jejich přenášení, a také iniciuje fotochemické a fotooxidační reakce, které ničí chloraminy zodpovědné za nepříjemné pachy v bazénové vodě a ovzduší. Automatické měřící a regulační zařízení, které dávkuje potřebné chemikálie pro zajištění nezávadné vody vychází také z dlouhodobých zkušeností v oblasti kojeneckých bazénů.

V současné době nám pomáhají s dokončením také studenti Gymnázia Kadaň a to barevnou výzdobou stěn. Jak jim jde práce od ruky se můžete podívat ve fotogalerii.

Fotogalerie plaveckého centra ještě před otevřením

 

 

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256