Zasedání Rady DC SZ v Chebu

12. 12. 2016 10:23 Napsal: Stáňa Hamáková

Ve středu 7. prosince se uskutečnilo v roce 2016 již čtvrté zasedání Rady dobrovolnických center regionu Severozápad. Tentokrát jsme navštívili Dobrovolnické centrum při Farní charitě Cheb.

Na úvod nás přivítala Ing. Eva Kolafová, která je vedoucí dobrovolnického centra v Chebu. V průběhu našeho jednání se k nám přidal místostarosta Mgr. Zdeněk Hrkal, který vyjádřil svou podporu dobrovolnictví i dobrovolnických aktivitám ve městě Cheb. Zároveň jsme na zasedání přivítali zahraniční partnery z organizací Big Brothers Big Sisters od Bulgaria Association z Bulharska a TRATWA z Polska, který nás navštívili v rámci projektu "People to people", jehož realizátorem je RADKA Kadaň.

Hlavním bodem našeho setkání bylo představení Rady DC SZ, její historii a členy. Poté se představili naši zahraniční hosté a podělili se s námi o jejich zkušenosti se síťováním neziskových organizací či dobrovolnických center v jejich regionech. Síťování či neformální sdružení dobrovolnických organizací je jedním z bodů projektu "People to people."

Další zasedání Rady DC SZ proběhne v únoru 2017 v Dobrovolnickém centrum v Ústí nad Labem.

 

TÁBORY A POBYTY

 
 
 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2019

leden - 1 823