Doporučujeme

24. 1. 2010 13:31 Napsal: Stáňa Hamáková

V této rubrice nabízíme odkazy na stránky subjektů, které s námi určitým způsobem spolupracují:


Síť pro rodinu je střešní organizace mateřských, rodinných a dalších obdobných organizací z celé ČR. Aktuálně - projekt Spolu pro MC. Vzniklo v roce 2001 na základě potřeby MC, která vyplynula ze zkušeností jejich dlouhodobé spolupráce.

 


      Pláované akce pravidleně vkládáme také na portál KUDY Z NUDY


 

Mladá fronta a.s. nám opakovaně daruje své tiskové produkty včetně příbalů, které rádi poskytujeme našim klientům


Ententyky.cz je portál, na kterém najdete kalendář akcí vhodných pro rodiny, diskuzní fórum, informace o kurzech pro nastávající rodiče, pro děti a spoustu dalších užitečných nápadů a rad.


Hudba pro radost od miminek až po seniory. INFORMACE ZDE
Více informací na webu HŠ nebo na kontaktu: Eva Klesová, ředitelka - mob 602 863 506.

 


Zahájili jsme spolupráci s portálem www.kamsdetmi.com. Na jejich stránkách naleznete informace o činnosti volnočasových zařízení po celé ČR.

 


alsiaAlice Batuyeva, umělecké jméno ALSIA je lektrokou orientálních a dalších etnických tanců. S RADKA o. s. spolupracuje od roku 2008, učí tančit jak děti, tak dospělé. Dokonce se jí u nás podařilo založit vlastní taneční skupinu Izdihar, se kterou vystupuje na různých soutěžích. Děkujeme Alici za její výbornou a krásnou práci.


 Projekty Města Kadaň, kde jsme jedním z mnoha partnerů, kteří podpořili pěknou myšlenku zprovoznit krásný kus přírody kolem řeky Ohře všem lidem ke sportu i relaxaci („Nábřeží Maxipsa Fíka celek III – PODHRADÍ“ č. projektu CZ.1.09/1.2.00/20.00537 a „Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani“ č. projektu CZ.1.09/1.2.00/09.00052).

 

TÁBORY A POBYTY

 
 
 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

RC KLÁŠTEREC n/O


 
 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2019

leden - 1 823
únor - 1793