Příměstský tábor - Zimní radovánky

21. 2. 2014 7:48 Napsal: Hana Dvořáková

Jarního příměstského tábora se zúčastnilo 15 dětí ve věku 6 až 14 let. Původní program byl tematicky zaměřen na zimu, ale protože k naší smůle žádný nenapadl, tak jsme se zaměřili na masopust a s tím spojenou výrobu masek.

            V pondělí jsme tábor započali seznamovacím kolečkem v herně mateřského centra, kde jsme se představili jménem a něco krátkého o sobě všem řekli. Poté jsme si povídali o tom, co by kdo chtěl na táboře zažít. Po svačině jsme vyráběli masky na obličej. Druhý den jsme šli dříve na oběd, abychom stihli na zimním stadionu veřejné bruslení. Ve středu jsme dopoledne vyráběli společně z barevného papíru zvířátka, která nám zde zůstala na výstavu. Čtvrteční dopoledne bylo zaměřeno na vyrábění a děti si tvořily ze sklenic od kafe zvířata – psa, kočku a medvěda. V pátek jsme dopoledne navštívili knihovnu.

Každý den jsme s dětmi po obědě chodili na procházku a pokud jsme byli v budově, tak jsme hráli vybíjenou, na honěnou a spoustu dalších her, které jsme pro ně měli připravené. Děti měly po celou dobu tábora zajištěný pitný režim a stravu 3x denně. Na závěr tábora proběhlo předání odměn.

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256