LOH v Lubenci na pobytovém táboře

22. 8. 2016 7:24 Napsal: Lucie Bakalářová

V týdnu od 13. do 20. srpna 2016 jsme v Třešňovce v Lubenci pořádali LOH. V průběhu celého týdne jsme soutěžili v mnoha disciplínách a za vítězství sbíraly body, které pak mohly děti utratit v závěrečném připraveném obchůdku.

Celý týden byl naplněný zážitky. Přijeli se na nás podívat hasiči. Prohlídka auta byla i s výkladem a děti se také mohly posadit do kabiny auta. Všichni jsme si zaplavali v pěně a mohli si vyzkoušet stříkání s hadicí. Věřím, že děti zjistili, jak je náročné být hasičem.

Dalším velkým zážitkem byly indiánky na koních a večerní ohnivá show. Den byl zakončený tanečním večerem s živou kapelou Nosáči.

V průběhu týdne jsme ještě stihli navštívit místní firmu, která se zabývá výrobou vitráží a děti měly možnost nakouknout do provozu a přímo pod ruce odborníků.

Koupali jsme se v rybníce, stavěli hráze u potoka a vše průběžně prokládali sportovními kláními a soutěžemi.

Dalším velkým prvkem celého tábora byla komunikace v Aj s našimi dobrovolníky v rámci Workcampu, kteří s námi strávili celý týden. Konverzace v anglickém jazyce byla pro děti velkým motivačním prvkem pro budoucí vzdělávání se v cizích jazycích.

FOTOGALERIE - https://www.zonerama.com/RADKAKADAN/Album/1954295

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256