Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 121

PT - Anglický tábor

12. 8. 2016 0:00 Napsal:

V týdnu od 8. 8 do 12. 8. 2016 u nás proběhl další tábor a tentokrát zaměřený trochu cizojazyčně. Anglický tábor, s krásným názvem Funny English, měl děti přesvědčit o tom, že učení se cizího jazyka není jen dřina a nuda, ale skvělá zábava a možnost seznámení se s dalším rozmanitým jazykem. Tábor byl určen pro děti ve věku 6 - 12 let.

Abychom autenticitu tábora ještě více podtrhli, pozvali jsme si k nám mladé dobrovolníky ze světa – Japonska, Ruska, Nizozemska, Polska a Španělska. Dobrovolníci s dětmi konverzovali, jak jinak než anglicky, a přizpůsobili jim komunikativní úroveň. Děti se naučily nová slovíčka a také, jak je správně vyslovit a lehce konverzovat. Dobrovolníci si pro děti také připravili mnoho mezinárodních her, kde bylo od každého trochu.

Celý týden jsme se věnovali základním tématům: seznamování se, jídlo a nakupování, kultura, zvířata a sport.

 Jednou jsme podnikli pěší výlet do Klášterce nad Ohří, kde jsme se procházeli zámeckým parkem, očíhli zámek a na závěr si daly skvělé borůvkové knedlíky. Poté jsme se zúčastnili exkurze v Tescu, kde nám zaměstnanci umožnili proniknout do zákoutí velkoobchodu. Na procvičování našeho aktuálního tématu nakupování, to bylo jak vyšité. Další výlet jsme podnikli do chomutovského zooparku.

Týden uběhl jak voda a děti odcházely domů s pocitem, že umí nová slovíčka, nebojí se konverzovat a troufnou si i na cizince a také získaly spoustu nových kamarádů.

Fotoalbum si můžete prohlédnout zde: https://www.zonerama.com/RADKAKADAN/Album/1920139

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256