PT - Vesmírné putování

31. 8. 2016 11:16 Napsal: Lucie Bakalářová

V termínu od 22.8.2016 do 26.8.2016 se konal poslední příměstský tábor tohoto léta s tématem vesmírné putování. Celý týden nám přálo počasí, bylo krásné teplo a nepršelo.

V tomto týdnu jsme se dozvěděli mnoho zajímavého o vesmíru,pustili jsme si několik naučných videí a jedna účastnice si pro nás připravila velmi pěknou prezentaci. Děti pracovaly na projektu NASA - vyráběly přistávací modul pro agenta PIRXE, jediného kdo může odvrátit nebezpečí, které hrozí planetě Zemi. Agent PIRX nebyl nikdo jiný, než syrové vajíčko a děti měly za úkol vyrobit pro něj přistávací modul z plastového kelímku a dalších pomůcek. Dále jsme vyráběli kosmickou raketu z recyklovatelných materiálů. Absolvovali jsme pěší výlet do Klášterce nad Ohří podél vody, kde jsme navštívili prodejnu TESCO a její zázemí. Pro mnohé z nás byla tato exkurze velmi zajímavá. Tento tábor měly děti příležitost přespat v RADCE. Spali jsme zde ze čtvrtka na pátek a naší nabídky využila většina dětí. S dětmi jsme si pustili film Hvězdné války a po setmění jsme pozorovali noční oblohu na naší zahrádce. Týden zakončilo páteční Marťa disco a rozdávání odměn účastníkům tábora.

Tábor jsme si všichni velice užili, děti se k sobě chovaly hezky a my se už teď těšíme na další prázdninové léto s Vámi J

 

 

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256