Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 71

Tábor Zálesácké léto v Kotvině

28. 8. 2010 21:19 Napsal:

DSC_0508Poslední srpnový týden jsme spolu s 30 dětmi strávili v malebné přírodě doupovských hor v Kotvině. Počasí nám sice moc nevyšlo (museli jsme do programu zařadit ostrou noční bojovku s přesunem do chaty) ale i tak jsme si týden naplno užili. Všechny tři oddíly Smajlíků, Bezejmenných a Kdowíků společně plnily táborové úkoly v oblasti přírody, angličtiny ale také se realizovaly při tvořivých dílnách.

Děti si mimo jiné v protékajícím Martinovském potoce, který se na jedno odpoledne proměnil na zlatonosnou říčku Yukon, na vlastní kůži vyzkoušely rýžování zlata. Všechny byly úspěšné. Přesné místo nezveřejníme, protože příští rok zkusíme štěstí znovu ;) Do Zálesáckých deníčků si děti zapisovaly poznámky a  také v nich plnily úkoly, které jsme jim připravili. Tvořivé dílničky na kterých si děti vyrobily magnetky, nakreslily kamínky, sami navrhovaly oddílové vlajky ale také každý svoje originální tričko. V úterý jsme vyrazili na výlet na Měděnec, kde jsme si prohlédli štolu pod Mědníkem a navštívili muzeum hornictví. Ve čtvrtek k nám zavítalo auto s policisty, kteří pro nás měli připravené povídání o své práci, o bezpečnosti na silnici a přivezli běžné vybavení jako jsou pouta, obušky apod. Oblíbené byly noční hry na Bludičky, Hraničáře nebo Stezka odvahy.
Za plynulý průběh tábora děkuji vedoucím Radce, Ladě a Saše; Standovi, který nám všem zajišťoval noční klid; ale také Adéle a Daně, které se staraly o kuchyň.
Těším se na příští rok. Jarmila, hlavní vedoucí.

Fotogalerie - Zálesácké léto v Kotvině

Prezentace - Zálesácké léto v Kotvině

Fotogalerie

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256