Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 82

Kladenka - plavecký tábor

3. 8. 2011 9:10 Napsal:

P6305990V týdnu od 9.-16.července jsme se sešli na v pořadí již šestém táboře pro plaváčky a jejich rodiče.

Každý den probíhaly dopoledne plavecké lekce a na dětech a jejich výkonech byl každodenní trénink znát.

Nejstarší děti trénovaly s Hankou plavecké styly a správné dýchání, mladší děti se přestaly ostýchat skočit do vody, nebo se potopit, trénovali jsme splývání na zádech i bříšku. Rodiče s dětmi v bazénu zase díky teplé vodě prožily hodinu plnou her, říkanek a soutěží. Za uvedení stojí to, že nikdo nevynechal jedinou lekci.

Hotel Kladenka byl dobrým startovacím bodem na výšlapy na turistické chaty rozseté po okolí, ale i na vzdálenější cíle jako Hnědý vrch nebo Sněžka.

Před večeří jsme si zacvičili aquaerobick, a hned po večeři jsme začali tvořit. Maminky ale i děti si ozdobily plátěné tašky, hedvábné mandaly, ubrouskovou techniku jsme vyzkoušeli na ozdobení krabiček, nechybělo ani Fimo a šperky a přívěšky technikou a´ĺa Klimt, přívěšky s obrázky zalévané pryskyřicí nebo korálkové stromečky. Děti si při svých dílnách vyrobily krásné motýlky.

Poslední večer jsme si s dětmi udělali „večírek“, kdy se rozdávaly medaile, pamětní listy a nějaké odměny. Nechybělo malování na obličej.

Horský stylový hotýlek byl bezchybným zázemím pro naše plavání, tvoření, hraní a odpočívání. Skvělá strava vše jen završila, ještě jednou moc děkujeme kuchaři a jeho týmu, pro děti zůstane nezapomenutelná čokoládová fontána, pro rodiče zase grilovací „mejdan“.
Pro děti bylo k dispozici venkovní hřiště s pestrým mobiliářem a trampolínou, vnitřní herna byla vybavená střelnicí, kulečníkem, hokejem i bazénkem s kuličkama.

Děkuji všem zůčastněným za skvělou atmosféru a těším se na podzim do Pekla ;)

Jarmila Bůchová

Fotogalerie - Obecné

Fotogalerie - Z bazénu

Fotogalerie - Podvodní

Fotogalerie - Tvoření

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256