Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 67

PEKLO 20.-25.11.2011

12. 12. 2011 9:24 Napsal:

Jako každý rok i letos jsme se vydali zpříjemnit si sychravé dny směrem Jizerské h

IMG_8586

ory. Hotel Peklo nás uvítal jako vždy vřele. Plně vybaven pro potřeby nejmenších návštěvníků i k plné relaxaci jejich rodičů.


Dopoledne každý trávil dle svého. Okolí nabízelo úžasnou přírodu a skvělé výlety po okolních rozhlednách a lesích. Díky nabytému programu ani nevadilo, že nám hory nenadělily sněhovou nadílku. Děti si každý den užívaly řádění a plavecký výcvik ve vyhřívaném bazénu se slanou vodou. Ti starší si již zdokonalovali své dovednosti a maminky s batolaty si užívaly her a pobytu ve vodě. Odměnou jim byla radost jejich dětí a na památku i krásné podvodní fotografie. Ani na maminky se nezapomnělo. Krásně si zacvičily a uvolnily při aquaerobiku s Hankou. Během této doby se děti věnovaly tvoření s tetou Ladou a vyráběly si dárečky, nebo hrály hry.
Po večeři začalo tvoření pro rodiče.  Na vánoční čas jsme se připravili ozdobením skleněného svícnu, keramického zvonečku, hedvábné mandaly, zrcadla nebo výtvorem šperků z FIMA nebo korálků.

Poslední večer byla pro děti připravena stezka odvahy. Na všechny děti, které se nebály strašidel, na konci čekala malá odměna a medaile za statečnost.
Jsem moc ráda že s námi jezdí „skalní“ příznivci a těm, kteří s námi byli poprvé věřím, že se líbilo. Už teď se těším na další plavecký pobyt, který pro vás připravuji a to pro změnu v letním období.   Jarmila Bůchová

fotogalerie plavání

fotogelerie

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256