Pobytový tábor - Tajemství Harry Pottera

4. 8. 2015 7:27 Napsal: Lucie Bakalářová

V týdnu od 25. 7. do 1. 8. jsme společně s dětmi přeměnili tábořiště v Sádku u Žatce na kouzelný svět v Bradavicích. Spali jsme ve stanech s podsadou a počasí nám nabídlo jak déšť, tak sluníčko, velký vítr, teplé a bohužel i studené noci.

V průběhu týdne mezi s sebou soutěžily jednotlivé „koleje“ kouzelnické školy - Nebelvír, Zmijozel a Mrzimor. Hráli jsme famfrpál, hon na Trolla, zúčastnili se Turnaje tří kouzelníků, stihli jsme i noční Světlušky a Hraničáře. Kreativně se děti vyřádily při výrobě vlajky nebo při batikování triček. V průběhu týdne jednotlivé týmy pracovaly na řešení různých hlavolamů a hledaly kouzelnické viteály. Za všechny soutěže sbíraly body, které na konci týdne vyměnily v obchodě za odměny. Návštěva hasičů byla velkým zpestřením pro všechny holky i kluky. Zpestřením tří večerů bylo letní kino i s popkornem v kornoutku.

Ve středu jsme se vydali vlakem na dobrodružnou cestu do Žatce. Navštívili jsme Chrám chmele a piva, kde jsme se od průvodce dozvěděli mnoho zajímavostí jak o žateckém chmelu, tak i o Žatci. Prošli jsme bludištěm a svezli se výtahem, který nabízí výlet až do vesmíru. Sladkou tečkou za prohlídkou, byla palačinka a limonáda pro všechny děti.

Děti v průběhu týden pracovaly v týmech, respektovaly jeden druhého a navázaly nová přátelství.

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256