Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 129
Co jsme zažili

středa, 27 září 2017 10:53

Zářijová aktivita Šikulka v Kadani

První měsíc v klubíku na aktivitě Šikulka si maminky s dětmi skvěle užily. Na začátku zářijového měsíce jsme využili ještě posledních slunečných dnů, trávili jsme čas venku na dětském hřišti a společnými procházkami. Zpočátku dopolední aktivity probíhaly v herně mateřského centra. Děti vyráběly v rámci výtvarné aktivity deštník,

pátek, 18 srpen 2017 12:02

PT Sportík

Tento týden se konal příměstský tábor Sportík pro děti od 3 do 6 let. Společně jsme si hned na začátku týdne zatančili Zumbu s Alicí. Také jsme společně dováděli v tělocvičně, kde děti skákaly přes opičí dráhu. V lesoparku jsme si vyzkoušeli, jak se hraje discgolf. Také si děti vyzkoušely cviky na hřišti jménem streetworkout. Na dopravním hřišti se svezly na lanovce. Celý týden děti namáhaly své nožičky během procházky a skotačení na dětských hřištích. Za budovou RADKA z. s. si poskákaly v odpoledních hodinách na trampolíně. V herně a tělocvičně mateřského centra si házely s míčem. Poslední den si postavily velký papírový domeček, který si poté společně vymalovaly. Celý týden byl plný zábavy, ale také námahy. Po celý týden nám přálo hezké počasí.

úterý, 01 srpen 2017 05:55

PT Cesta kolem světa

V termínu od 17. 7. do 21. 7. 2017 se konal příměstský tábor Cesta kolem světa pro děti ve věku od 3 do 6 let. Každý den jsme se věnovali jinému kontinentu od Ameriky přes Evropu, Afriku, Asii až po Austrálii. Děti si každý den vytvořily výrobek, který vystihoval daný kontinent. Společně jsme si užili plno zábavy v herně mateřského centra, v tělocvičně a na hřišti. Také nás navštívilo sférické kino, které děti zaneslo do vesmíru. Tento zážitek byl pro ně velkým dobrodružstvím. Také jsme v týdnu navštívili místní koupaliště, kde děti skotačili po celé dopoledne. Počasí nám přálo po dobu celého týdne.

pátek, 30 červen 2017 05:59

Červnová aktivita Šikulka v Kadani

Měsíc červen byl posledním v tomto školním roce, a proto jsme většinu času s dětmi a maminkami trávili venku v přírodě nebo na dětském hřišti a užívali jsme si krásné slunečné počasí. Jako každý měsíc jsme se také věnovali výtvarným, hudebním a pohybovým aktivitám. Učili jsme se letní písničky a říkanky, procvičovali

pátek, 09 červen 2017 06:18

Květnová aktivita Šikulka v Kadani

V měsíci květnu jsme se v klubíku na aktivitě Šikulka věnovali výtvarným, pohybovým, hudebním a venkovním aktivitám. Při výtvarné aktivitě jsme modelovali a vyrobili jsme si záložku do knížky. Při pohybové aktivitě jsme si zacvičili v tělocvičně a učili se říkanky s pohybem. V rámci zpívání jsme se učili písničky.

pátek, 05 květen 2017 06:39

Dubnová aktivita Šikulka v Kadani

V měsíci dubnu jsme zpívali písničky, učili se jarní říkanky, hráli na hudební nástroje a kreslili. Připravovali jsme se na Velikonoce tím, že jsme si zasadili travičku, malovali kraslice a vyráběli velikonoční výzdobu. Poznávali jsme jarní květinky a také jsme je vyrobily pro maminky. Vyrobili jsme si nejenom jarní květiny, ale také rozkvetlý strom. Na aktivitě Šikulka jsme se tento měsíc scházeli v hojném počtu a velmi jsme si činnosti v klubíku užili. 

úterý, 04 duben 2017 12:31

Březnová aktivita Šikulka v Kadani

První týden v tomto měsíci jsme si hráli, zpívali a tancovali v mateřském centru RADKA. Byli jsme v lesoparku a pozorovali jsme probouzející se přírodu. Také jsme byli na hřišti, kde jsme se pořádně vyřádili. V klubíku jsme stavěli autodráhy, mrakodrapy z velkých kostek, chytali jsme rybičky, vyráběli jsme, 

pátek, 03 březen 2017 09:49

Únorová aktivita Šikulka v Kadani

V měsíci únoru se děti v klubíku na aktivitě Šikulka naučily spoustu nových věcí. Nakreslily hodně obrázků, které darovaly maminkám pro radost. Zpívaly a naučily se nové říkanky. V klubíku jsme stavěli autodráhy, mrakodrapy z velkých kostek, chytali jsme rybičky, vyráběli jsme, malovali a procvičovali grafomotoriku. Četli jsme si pohádky a při čtení pohádek jsme si prohlíželi obrázky v knížkách. Společnými aktivitami jsme rozvíjeli fantazii a kreativitu.  Hráli jsme společenské hry jako pexeso a naučili jsme se Černého Petra. Zpívali jsme a učili se nové jarní básničky a říkanky. Také jsme si zacvičili. Učili jsme se barvičky, tvary, povídali jsme si o dnech v týdnu a ročních obdobích. 

 

pátek, 10 únor 2017 12:51

Lednová aktivita Šikulka v Kadani

V měsíci lednu jsme s maminkami a dětmi přivítali nový rok, zúčastnili jsme se návštěvy Tří králů v herně mateřského centra RADKA a také jsme se věnovali výtvarným, hudebním a pohybovým aktivitám. 

 

středa, 21 prosinec 2016 09:22

Prosincová aktivita Šikulka v Kadani

V posledním letošním zimním měsíci jsme si s maminkami a jejich dětmi navodily krásnou vánoční atmosféru. 

«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»
Strana 1 z 2
 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256