Lucie Bakalářová

Lucie Bakalářová

pondělí, 24 září 2018 04:25

WORKSHOP - ZDRAVÉ SVAČINKY

S novým školním rokem začínají opět i programy v mateřském centru věnované ekologickému životnímu stylu, které připravuje Ivana Mertová. Zářijovým tématem byly zdravé zeleninové pomazánky, protože jsme chtěli představit naši domácí podceňovanou zeleninu trochu jinak.
Připravili jsme pomazánku z hrášku, mrkve a červené řepy, navíc ještě jednu z exotického avokáda. K tomu ještě jablíčka a na ochutnání jsme měli kadeřávek, zahradní šťovík, mangold a novozélandský špenát, všechny tyto listové zeleniny v našich klimatických podmínkách rostou dobře.

pátek, 31 srpen 2018 00:00

PT - DIGIDĚTI

Jako každý rok, tak i letos jsme připravili letní příměstský tábor DIGIDĚTI, kde je hlavní náplní fotografování a úprava fotografií v počítači. Proto jsou u nás také mobily nejen povolené (na rozdíl od ostatních táborů), ale přímo doporučené.

pátek, 17 srpen 2018 00:00

PT ANGLICKÝ TÁBOR - WORKCAMP

Každý rok pořádáme příměstský tábor s tématem angličtina, kde se účastní také skupinka zahraničních dobrovolníků z různých zemí celého světa. Letos nás navštívili dobrovolníci z Mexika. Španělska, Portugalska, Itálie a Tajwanu.

středa, 19 září 2018 13:07

Anneke Korte

FSJ volunteer

JMÉNO: Anneke Korte

ZEMĚ: Německo

ZNAMENÍ: Střelec

VZDĚLÁNÍ:

PROČ JSEM ZAHRANIČNÍM DOBROVOLNÍKEM: 

Důvody jsou různé
nejvíc ze všeho se chci naučit co nejvíc o ostatních zemích a kulturách, poznávat nové lidi, které bych jinak nikdy nepoznala a najít svůj vlastní způsob života, osamostatnit se a zjistit, co je pro mě důležité. Protože, kdo ví, jestli jsem na té správné koleji? Myslím si, že by mi mohl dobrovolnický rok pomoci, protože opustit rodinu a přátele mě ovlivní. Taky doufám že zpátky domů přijedu sebevědomější.

Do RADKY jsem přijela protože mi dala spoustu možností, jak se realizovat.

pátek, 07 září 2018 20:58

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2018

Děkujeme všem, kteří nás dnes přišli navštívit a užili si společně s námi DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.  V letošním roce slavíme 15 let založení RADKY, která je otevřená pro všechny. V průběhu dnešního dne si mohly děti zasoutěžit, všichni jste si mohli prohlédnou všechny naše prostory,

pátek, 29 červen 2018 00:00

Francouzští dobrovolníci v Kadani

Naše organizace společně s INEX SDA uspořádala další zahraniční workcamp, tentokrát k nám přijela skupina mladých lidí z Francie. Skupinka čítala 8 lidí, z toho dva byli vedoucí. Šest lidí bylo z Francie, jeden z Mexika a jedna dívka z Itálie.

pátek, 03 srpen 2018 00:00

PT - DUHOVKY

Příměstský tábor Duhovky byl určený pro skupinu dětí ve věku 3 – 6let. Program celého týdne byl zaměřený na správné rozpoznání barev a rozvoj hrubé i jemné motoriky dětí.

čtvrtek, 23 srpen 2018 06:56

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2018/19

Kurzy začínají v týdnu od 18. září 2017.
Pokud máte zájem přihlásit se do některého kurzu, stačí jen vyplnit online přihlášku, zaplatit bankovním převodem a přijít na první hodinu.

pondělí, 20 srpen 2018 07:39

POBYTOVÝ TÁBOR V LUBENCI

V srpnu jsme strávili s dětmi týden na pobytovém táboře v Lubenci. Téma tábora: Elixír pro zemi Zlozemi. V průběhu celého týdne jsme si připomínali špatné vlastnosti a měnili jsme je v ty dobré.

pondělí, 06 srpen 2018 08:19

DOVOLENÁ - CHORVATSKO

Rodinná dovolená u městečka Sv. Filip i Jakov byla opravdu povedená. Vyjeli jsme ve čtvrtek odpoledneautobusem z Kadaně  a ráno v osm hodin jsme vystoupili u kempu. První cesta všech účastníků vedla rovnou k moři.

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 28
 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB


 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

červenc - 1205
srpen - 939
září - 1253