Co jsme zažili

O zajímavém témetu, kterým bez pochyby děti a internet jsou, jsme si přišli povídat i s návštěvnicemi Mateřského centra RADKA.

Poslední měsíc jsme si s rodiči a dětmi v klubíku na aktivitě Šikulka skvěle užili.

V měsíci prosinec jsme se společně s dětmi a jejich rodiči u pečení a zdobení vánočního cukroví, u kterých jsme zpívali koledy. Na začátku měsíce jsme ve spolupráci s nízkoprahovým zařízením Světlo uspořádali Mikulášskou, kdy děti obdržely drobné balíčky.

V Rodinném centru v Klášterci nad Ohří se ve středu 12.12.2018 konala beseda na téma Rodiče, děti a internet.

Rádi bychom touto cestou vyjádřili poděkování všem lidem, kteří vynaložili úsilí a čas a přišli darovat během roku 2018 něco svého, aby tak pomohli rodinám s dětmi a matkám samoživitelkám, kteří tuto pomoc potřebují.

V měsíci listopadjsme se společně s dětmi a jejich rodiči sešli u výroby tradičního adventního věnce a v polovině měsíce u vaření bramborových placek. Pro maminky byla připravena přednáška na téma přebalování novorozenců, kterou si se zájmem vyslechly, a po jejím skončení byl prostor pro dotazy. Maminky od nás obdržely drobné dárky. 

V měsíci listopadu jsme společně v rámci venkovních aktivit sbírali přírodní materiál, který jsme následně použili při výtvarné činnosti. Přírodní materiál jsme použili k tvoření, zdobení a lepení.

V měsíci říjnu jsme se společně s dětmi a jejich rodiči sešli u vaření kuskusu se zeleninou a v polovině měsíce u pečení banánových lívanců. Vyráběli jsme také s dětmi a jejich rodiči obrázek maminkám.

V měsíci říjnu jsme se zúčastnili besedy na téma "Bio potraviny", při čemž měli rodiče s dětmi možnost ochutnat zelený čaj a dozvěděli se tak více zajímavých informací o bio potravinách.

Další kurz Silní rodiče - Silné děti® v Klášterci nad Ohří byl zahájen dne 1. 10. 2018 ve známých prostorách provozovny kláštereckých Jesliček.

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 31
 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256