Příměstský tábor "Vesmírné putování"

20. 8. 2013 7:35 Napsal: Hana Dvořáková

V týdnu od 12. 8. do 16. 8. 2013 se v RADKA o. s. uskutečnil letní příměstský tábor na téma Vesmírné putování, kterého se zúčastnilo celkem 22 dětí. Cílem tohoto tábora bylo zaměřit se na zajímavosti z astrologie, planety, souhvězdí, UFO aj.

První den proběhlo vzájemné seznamování dětí a vedoucích tábora. Děti si také vyrobily vesmírné rakety, které si pak odnesly domů na památku. V úterý jsme s dětmi navštívili Planetárium v Mostě, kde jsme měli možnost vidět planety, hvězdy a souhvězdí, mléčnou dráhu, východ a západ slunce a mnoho dalších zajímavostí. Výlet jsme završili u Mc Donalda, kde jsme si dali oběd, a pak jsme se vydali na zpáteční cestu vlakem do Kadaně. V dalších dnech jsme s dětmi vyráběli roboty a UFO.

Na obědy jsme chodili do restaurace Střelnice, kde měly děti po obědě vždy chvíli volnou zábavu na místním hřišti.

Poslední den tábora jsme s dětmi hráli hry, byli jsme se projít po nábřeží Maxipsa Fíka. Také jsme oslavili narozeniny dvou dětí, které svým kamarádům přinesly narozeninový dort, na kterém si všichni společně pochutnali. Na závěr jsme zhodnotili celý uběhlý týden. Děti vyplnily hodnotící dotazníky, jejichž následné vyhodnocení je pro nás důležitým podkladem pro zkvalitňování služeb. S dětmi jsme se rozloučily předáním Pamětních listů a drobných dárečků.

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256