Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 85

PT Keltové

21. 7. 2014 10:22 Napsal:

Od 14. července do 18. července proběhl příměstský tábor s názvem Keltové. Tento tábor byl zaměřený na získání znalostí o Keltech a hledání bájného Wogastisburgu.

První den jsme si řekli něco málo o Keltech, jejich jazyce, oblečení a hudebních nástrojích. Poté jsme se rozdělili na dvě skupiny a každá skupina si namalovala svojí vlajku. Po dobrém obědě, který jsme měli každý den v restauraci Střelnice, jsme se prošli Nábřežím Maxipsa Fíka, hráli různé hry a jelikož bylo krásně, tak jsme procházku opakovali i další den, kdy jsme si jí zpěstřili na hřišti. Další den jsme vyráběli náramky z bavlnek a vlněné motanice v podobě gumiček. Odpoledne jsme hledali stromy dle Keltského stromového kalendáře, kdy každý má dle svého data narození svůj strom. Ve středu jsme se vydali na celodenní výlet na Stolovou horu Úhošť, kde jsme hledali bájný Wogastisburg.
Cesta byla náročná, ale všichni jsme jí zvládli. Jelikož bylo velice teplé počasí, tak jsme se další den ochladili na koupališti v Kadani. Poslední den jsme si vyrobili batikovaná trička. Z tábora jsme si odnesli domů spoustu informací o Keltech, ale také spoustu zážitků.

 

ŠKOLNÍ KLUB


 

JESLE KLÁŠTEREC


 
 

PRO MLÁDEŽ

GIVT

 

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů


 

Rada dobrovolnických center

 

TÁBORY A POBYTY


 
 
 

ZŠ, MŠ a JESLE

 
 

Návštěvnost 2017

říjen - 1256
listopad - 1358
prosinec - 856