Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 85

PT Keltové

21. 7. 2014 10:22 Napsal:

Od 14. července do 18. července proběhl příměstský tábor s názvem Keltové. Tento tábor byl zaměřený na získání znalostí o Keltech a hledání bájného Wogastisburgu.

První den jsme si řekli něco málo o Keltech, jejich jazyce, oblečení a hudebních nástrojích. Poté jsme se rozdělili na dvě skupiny a každá skupina si namalovala svojí vlajku. Po dobrém obědě, který jsme měli každý den v restauraci Střelnice, jsme se prošli Nábřežím Maxipsa Fíka, hráli různé hry a jelikož bylo krásně, tak jsme procházku opakovali i další den, kdy jsme si jí zpěstřili na hřišti. Další den jsme vyráběli náramky z bavlnek a vlněné motanice v podobě gumiček. Odpoledne jsme hledali stromy dle Keltského stromového kalendáře, kdy každý má dle svého data narození svůj strom. Ve středu jsme se vydali na celodenní výlet na Stolovou horu Úhošť, kde jsme hledali bájný Wogastisburg.
Cesta byla náročná, ale všichni jsme jí zvládli. Jelikož bylo velice teplé počasí, tak jsme se další den ochladili na koupališti v Kadani. Poslední den jsme si vyrobili batikovaná trička. Z tábora jsme si odnesli domů spoustu informací o Keltech, ale také spoustu zážitků.

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256