PT Ajťák

31. 10. 2014 11:57 Napsal: Renata Adámková

Ve dnech 27. října a 29. října 2014 proběhl podzimní příměstský tábor s názvem Ajťák.

Náplní tohoto tábora bylo naučit děti pracovat v textovém editoru WORD a také v programu na vytvoření prezentací PowerPoint.

První den jsme si po příchodu všech dětí udělali seznamovací kolečko, a poté jsme se přesunuli do počítačové učebny. Tento den jsme se věnovali textovému editoru WORD. Ukázali jsme dětem, jak měnit a upravovat písmo, vkládat a upravovat kliparty a obrázky, vkládat WordArt, změnit barvu a ohraničení stránky, atd. Děti si pak samy zkusily vytvořit diplom a také pozvánku, kterou jsme jim následně vytiskli. Abychom však neseděli celý den pouze u počítače, šli jsme se po obědě podívat také na Kadaňský orloj.

Ve středu na nás čekala tvorba prezentací v programu PowerPoint. Nejdříve jsme děti seznámili s tím, jak vytvořit a upravit snímek, vložit animaci, vložit zvuk, upravit a spustit prezentaci, atd. Poté si každý vytvořil vlastní prezentaci, kterou jsme zaslali rodičům na email. Ajťácký tábor jsme si všichni užili. Nejen, že jsme se naučili nové dovednosti, ale také jsme si zahráli několik her.

 

ŠKOLNÍ KLUB


 

JESLE KLÁŠTEREC


 
 

PRO MLÁDEŽ

GIVT

 

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů


 

Rada dobrovolnických center

 

TÁBORY A POBYTY


 
 
 

ZŠ, MŠ a JESLE

 
 

Návštěvnost 2017

říjen - 1256
listopad - 1358
prosinec - 856