Co jsme zažili
Se začátkem školního roku jsme zahájili i vzdělávací kurzy jazyků a počítačových dovedností pro dospělé. Některé kurzy se nám naplnili velmi rychle, zejména o angličtinu a němčinu je velký zájem. V jiných jsou ještě volná místa, takže je možné se dodatečně přihlásit. Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, budete platit pouze za zbylé lekce. Např. pokud budete chtít do kurzu Excelu, kde už tři hodiny proběhly, nebudete platit 750 Kč za celý kurz, ale jen poměrnou část, tedy jen 600 Kč. 
Volná místa máme ještě v kurzu PC pro dospělé (čtvrtek od 17 do 18 hod) a PC Excel (čtvrtek od 18 do 19 hodin). 
Dále nově otevíráme dva kurzy českého jazyka pro cizince. Tyto kurzy budou ve středu. Od 15 do 16 hodin bude čeština pro začátečníky, budeme se věnovat hlavně české mluvnici. Od 16 do 17 hodin bude česká konverzace, ta je vhodná spíš pro pokročilé. Na první lekci můžete přijít 18. října. 
Každý kurz se skládá z 15 lekcí a stojí 750 Kč, dále se platí registrační poplatek 50 Kč, ten se hradí jen jednou na celý kalendářní rok a na všechny aktivity v RADKA z.s. Platit je možné online, ale také hotově na první lekci. 
 

ČEŠTINA FRČÍ

7. 3. 2017 12:06

V Kadani a okolí žije velké množství cizinců s trvalým pobytem, kteří by se rádi učili nebo si procvičovali český jazyk. Český jazyk je jeden z těch nejtěžších jazyků, ale chuť a odvaha cizincům nechybí.

Dnešní doba jde rychle dopředu. Zájem o počítačové znalosti se šíří a někdy se stává i nutností. V současnosti nechtějí digitálnímu světu rozumět jen ti mladí a pracující lidé. Velký zájem jsme zaznamenali také u seniorů.

Kurz programu EXCEL
I u nás se stále vzděláváme a posouváme dál a dál. V rámci vzdělávání zaměstnanců jsme všechny absolvovaly jednodenní kurz programu EXCEL. Pro některé z nás to bylo jen 

Všichni ti, kteří si nebyli jistí ve světě financí se zúčastnili kurzu Finanční gramotnost, který proběl v prostorách naší provozovny v Kadani v době od 18. února do 21. dubna 2016. Zkušená lektorka Bc. Lara Šmahajlo provedla účastníky světem financí, 

Služba Pracovního poradenství v rámci projektu „Centrum sociálních služeb Prunéřov – Komplexní program integrace obyvatel Prunéřova a Kadaně do společnosti“ došla ke svému závěru. Pracovní poradenství bylo poskytováno prostřednictvím pracovních poradců v neziskové organizaci Radka o.s. a v Centru sociálních služeb Prunéřov.

V úterý 10. 2. 2015 proběhla v prostorách organizace RADKA o.s.  informační a výběrová schůzka projektu ÚP ČR „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“, na kterou se dostavilo celkem 20 zájemců, které doporučil Úřad práce a z nichž bylo 15 vybráno do dalšího průběhu projektu. Tohoto projektu se v lokalitě Kadaň zúčastnilo již 42 účastníků, z nichž jich bylo 18 úspěšně zaměstnáno

Od 21. 7. – 7. 8. 2014 si účastníci prošli kurzem Motivací a zpracováním Pracovně bilanční diagnostiky. Dále se účastníci zúčastnili od 11. 8. – 21. 8. 2014 kurzu Základy obsluhy osobního PC.

Od 24. 2. – 7. 3. 2014 si účastníci prošli kurzem Motivací a zpracováním Pracovně bilanční diagnostiky. Dále se účastníci zúčastnili od 11. 3. – 21. 3. 2014 kurzu Základy obsluhy osobního PC.

Dne 27. února se v rámci projektu „Šance pro všechny“ uskutečnil první pracovní workshop, jehož smyslem bylo nejen představení samotného projektu, ale také 20ti účastníků, kteří již absolvovali povinný vzdělávací blok projektu a jsou připraveni vstoupit na trh práce. Tito účastníci byli na workshopu přítomni a zástupcům z řad zaměstnavatelů se prezentovali prostřednictvím osobních videomedailonků. Zaměstnavatelé, kteří přijali pozvání

«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»
Strana 1 z 5
 

ŠKOLNÍ KLUB


 

JESLE KLÁŠTEREC


 
 

Program DofE

GIVT

 

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů


 

Rada dobrovolnických center

 

TÁBORY A POBYTY


 
 
 

ZŠ, MŠ a JESLE

 
 

Návštěvnost 2017

září - 956 
říjen - 1256